Vítám vás na svém blogu!!!Usmívající se
Nová kapitola/konec blogu

31. srpna 2017 v 14:12 | já |  My life
Ahojte lidi!!!

Tak mě tu zase máte. Objevila jsem se tu strašně po dlouhé době. Tenhle článek je naprosto spontánní. Blíží se nám pomalu konec léta a zase s tím přichází povinnosti. Doufám, že jste si prázdniny a sluníčka náležitě všichni užili. Uteklo to jako voda. Abych vám vysvětlila svoji delší neaktivitu, tak není proto nějaký hlavní důvod, nechci se prostě vymlouvat, prostě nebyla na psaní nálada a taky jsem se hrozně zaobírala tím, kam tenhle blog a mé psaní posunout o kus dál.

Už brzy mě čeká veliká změna. Bude ze mě středoškolačka a budu bydlet na intru. Nastupuju na uměleckou školu v Uherském Hradišti, na školu o které jsem vždycky snila. Hrozně se tam těším i trochu bojím, jak to všechno budu zvládat a tak. Čeká na mě nová životní kapitola.

Špatnou zprávou pro vás, ale je, že prozatím s tímhle blogem nejspíše končím. Nechtělo se mi tenhle blog celý předělávat, měnit, zbytečně mazat články. Avšak nemusíte se bát, už mám pro vás udělaný nový blog s jednou velkou změnou, že blog je zaměřený na umění. Takže vás chci všechny pozvat na blog a web Cup of art, kde se na vás budu těšit.Ale děkuju všem těm, kteří mě tady podporovali, četli pravidelně moje články a za vaše přívětivé reakce.

A zakončím to tím: "Něco krásného končí a něco nového začíná." Mějte se krásně, žijte naplno a s úsměvem.
já vám přeji už jen to, jestli vy máte v životě nějaký sen, tak si za ní jdete, nezáleží na ničem jen na vás s jakou vůli a odhodláním si zatím půjdete.


S láskou Anna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama