Vítám vás na svém blogu!!!Usmívající se
Sháním gramofon a desky

12. dubna 2017 v 17:39 | já |  Na minutku s Aňou
Ahojte!!!

Já vím, že tohle není stránka na inzeráty ani na bazar, tak se dopředu omlouvám těm, kterým to bude připadat, jako blbost, ale chtěla jsem to otevřít spíše jako dizkuzi, avšak nebojte v průběhu týdne výjdou nejspíše čtyři pořádné články a to Jak se Velikonoce slaví ve světě, 15. duben z pohledu historie, Nejlepší kriminální pořady a samozřejmě téma týdne, které je pro mě tentokrát vcelku zapeklité.

Nevím, co mě to napadlo, ale nějak mě v tom mým mozku napadlo, že bych si chtěla pořídit gramofon, já vím není to asi úplně typické, všichni většinou poslouchají hudbu z radia, mobilu, internetu, věže, mp přehrávačů, ale já chci být originální a chci právě gramofon. Tak se chci zeptat: ,,Máte někdo gramofon doma? Vyplatí se mi jeho koupě? A kde bych případně sehnala obchod s deskami?" Protože, abych si nepořídila gramofon a potom neměla žádné desky, tak by to bylo k ničemu, jen další krám do sbírky, což určitě nechci. Dejte určitě vědět, budu ráda. Usmívající se

Příjde mi, že jak jde vývoj techniky dopředu, tak některé věci se stávají zapomenuty, málo, kdo má, doma kazeťák, málo, kdo poslouchá rádio nebo právě gramofon, který poslouchali ještě naši babičky a dědečkové. No a já jsem v některých věcech dost inflantilní a někdy mám prostě bláznivé nápady, jako právě pořídit si gramofon.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama