Vítám vás na svém blogu!!!Usmívající se
Přijímací zkoušky 2017 #rady

11. dubna 2017 v 21:06 | já |  Na minutku s Aňou
Ahojte,

jelikož určitě mnozí z vás, zítra píši přijímací zkoušky z českého jazyka matematiky, což s vámi soucitím, protože matematiku bych si vážně nedala!!! Přeji vám všem, hodně štěstí při zkouškách, vymlaťte ze sebe nejvíce znalostí. Držím vám palce, ať to dobře dopadne a ať se dostanete na vaši vysněnou školu. Tenhle rok jsem dělala i já přijímací zkoušky a kdybych vám měla dát nějaké ty rady, jaké by byly? NerozhodnýSmějící se

1. Nestresujte se, zachovávejte klid, protože to nestojí za to, se nervovat, jen vás to potáhne dolů. Já jsem při zkouškách na první škole, byla hodně ve stresu až v takovým, že jsem vůbec nevěděla, co pomalu dělám, bolelo mě břicho a myslela jsem, že budu každou chvíli zvracet a fakt mi to nestálo za to. Řekněte si: ,,Udělám, co budu moc, snažil/a jsem se a to je to hlavní. Jak to dopadne, tak to dopadne." I kdyby to nedopadlo zrovna nejlépe, tak vždycky se dá ještě něco dělat. Nestrkat hned hlavu do písku.

2. Dobře se vyspěte, aby jste byli na den zkoušek odpočatí a nebichlujte se do půlnoci, protože co mozek nepobral, tak už nepobere.

3. Při zkouškách si dobře čtěte otázky a nespěchejte, aby jste byli rychle hotový. Radši být pomalý, než zbrklý a udělat zbytečné chyby.

4. Buďte přátelští, milí a usmívejte se a buďte sami sebou.

5. Vem te si sebou něco, co vás nabudí, nějakou vaši šťěstěnu. Já jsem si vzala oříšek, který jsem dostala na Vánoce od nejlepší profesorky češtiny, aby mě při zkouškách pomáhal, oblíbený řetízek, náramek od kamarádky a evidentně mi to přineslo štěstí.

6. Při cestě na zkoušky si pusťe vaše oblíbené písničky, aby jste byli nabuzení a měli dobrou náladu.

7. Pomodlete se, protože, když člověk má před sebou zkoušku, kterou chce zvládnout, tak začně věřit třeba i na Buďhu.

8. Dejte si tabulku čokolády nebo něco sladkého, aby jste měli nejen energii, ale na nervy to pomáhá fakt skvěle. Smějící se

9. Při pohovoru se je snažte zaujmout, buďte slušní, zdvořílí a hlavně odpovídejte pravdu. Někdy dostanete otázku, která vás třeba rozhodí, jájsem sama měla pohovor na 15 minut a taky jsem dostala otázky, na které jsem nevěděla, co říct, ale radši být upřimný a klidně přiznat, že nevíte. Pokuď máte diplomy ze soutěží, tak si je určitě vemte sebou.

10. Věřte si, že to zvládnete, člověk si musí vždycky věřit, aby to dokázal.

11. Oblečte si něco pěkného, samozřejmě nemusí to být kvádro a smoking, ale něco v čem se cítíte pohodlně a nemusíte se za to stydět a udělá to zároveň dojem.

12. No a až to budete mít za sebou, tak to jděte oslavit, že to máte aspoň za sebou. Usmívající se


Pokud někdo děláte talentové zkoušky a chtěli by jste vědět, jak probíhají zkoušky na umělecké školy, tak dejte vědět a můžete se mě ptát na cokoli, udělala jsem úspěšně talentovky na umprumce a na filmové, tak ráda pomůžu, kdyby někdo chtěl. Mrkající

Tak tfuj, tfuj, nedejte se a natřete všem zrak!!! Úžasný Já ve vás věřím a budu na vás myslet!!! Kam jste se hlásili? Líbající


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama