Vítám vás na svém blogu!!!Usmívající se
#2 dobrodužství, adrnalin dovolené

5. dubna 2017 v 14:57 | já |  Moje cestování
Ahojte všichni,

mám tu pro vás pokračování mé 3 denní dovolené. Úžasný ÚžasnýDay 2


Během druhého dne jsem zažila plno dobrodružství a naučila jsem se překonávat sama samotnou.


vzbuzená:

v 6:39, což není u mě časté, já jsem člověk, který si rád pospí, když může, ale prostě byla to první noc v cizím prostředí, učesaná, oblečená a mohla jsem vyrazit na mši, která byla v 7:30…


Snídaně:

Miluju švédský stůl!!! Dala jsem si rohlík s taveným sýrem a jelikož jsem tam viděla nutelu, tak ani té jsme neodolala, pití horký čaj..Jedna z nejlepších snídaní, co jsem, kdy měla, protože já normálně nesnídám.


Dopolední program:

Začal v 9:00 hodin

Hra:
Mravenci, tahle hra spočívala v to, že jste si každý sedli na židli, ale jedna zůstala volná, no a do vašeho mraveniště se najednou vbourá cizí mravenec a vy mu musíte zabránit, aby si sedl na nějakou židli, takže musíte být rychlý a musíte ho zmást. Po ránu na probuzení ideáln

Hra:
jste fanoušci fotbalu? No tak tahle hra bude pro vás, ale nepůjde o typický fotbal. Jsou dva týmy v kruhu. Každý tým má svůj míč, který si rukama podává svýmu spoluhráči. Cíl hry? Míč nesmí spadnout.

Hra:
Fotografování, tahle hra mě bavila, stačilo mít foťák a vyfotit něco, v čem vidíte svoji víru a Boha. Já šla s foťákem do kaple a vyfotila jsem hořící svíčku, kterou jsem si tam zapálila. (Ráda podpalujem svíčky, na Vánoce jsem ich dostala tunu!) Měli jsme na to pouze deset minut, takže čas na umělecké dílo, opravdu nebyl, pak jsme se všichni sešli v klubovně, sedli si a po jednom, jsme si ukazovali, co jsme to vlastně vyfotili a proč. A některé fotky byli vážně pěkné, spolužáci fotili například přírodu, fialky, brouky, kříž….

Hra:
Tahle hra se jmenovala pavučina a já bych o tom řekla, no budete potřebovat: pružnost, ohebnost... No podívejte se sami.

Oběd:

květáková polívka( Ušla, ale už jsem se nemohla dočkat druhého) Kuře, rýže a salát s rukolou!!! Jak já miluju rukolu… Výborný oběd, který mě zcela posílil na ten odpolední adrenalin.

Odpolední klid:

Opět návštěva místního obchodu. Koupeno: kofola- 19Kč, rybízový džus-39Kč(Černý rybíz sama osobě nemusím, ale rybízový džus zbožňuju, trochu chuť vína.)

Odpolední program:

Sluníčko sice nesvítilo, jako den předtím, ale i přesto jsme vyrazili do přírody. Na louce jsme si tak trochu zaběhali, ale to bylo nic oproti tomu, co nás čekalo.

Vávrův běh:

Máte rádi kola? Tak tohle by bylo něco pro vás. Rozdělili jsme se do tří týmů a každý tým dostal kolo bez brzd a řetězu. Na kolo si musel sednout nejlehčí člen týmu a ostatní ho museli tlačit kilometry lesem, ale s kola se nemohlo slézt. Cesta byla vyznačena fáborky a museli se cestou plnit úkoly na jednotlivých stanovištích. Nejtěžší to asi bylo, když jsme Páju museli tlačit do strmých kopců, jak v lese bývají, přežít bahenní lázeň a na závěr se brodit potokem. Do cíle jsme dorazili jako první, ale všichni jsme byli jako čunčata. Při téhle hře šlo hlavně o komunikaci, důvěře jezdce a o spolupráci celého týmu. Šáhli jsme si všichni na kapku svých sil, ale i přesto jsme to všichni zvládli.

Slaňování:

Jakmile jsme se dostali zpátky do budovy, umyli si hadicí nohy a boty, převléknuli jsme se, nám bylo do 6 hodin nabídnut přístup k horolezecké stěně, vyzkoušet si lukostřelbu, jít si zacvičit s trenérem do posilovny anebo slaňovat z 20 metrů. Pro, co jsem se nakonec odhodlala i já a zažila nezapomenutelný zážitek. Více se můžete dočíst v článku jde překonat strach z výšek?

Večeře:

Pizza!! Salámová, sýrová.. Jakou jste prostě chtěli, kuchařky byly hotové bohyně!!!

Večerní volno:

Nikdy jsem se nemohla dočkat, tolik, že půjdu do sprchy. No a po sprše, jsem si s kamarádkami zašla do baru na pohár s horkými malinami. No v něčem navždy zůstanu dítětem.

Večerní program:

Sázky Kellner. Pán Kellner byl nejbohatší Čech a u něho si váš tým mohl vydělat pěkně prachy(Škoda, že ne skutečný, za tleskání rozdával 5000m za něž bych si asi koupila právě nový mobil.) Spočívalo, to že jeden člen z každého týmu odešel za dveře. Pán Kelnner ukázal zatím zbytku, co bude jejich úkolem, no a vy jste si mohli vsadit, kdo z nich vyhraje. Já jsem třeba měla disciplínu: za minutu, na židli, jedno rukou vysyp sirky s krabičky a zase je jednou rukou poskládej a postav na původní místo. Tak schválně sázejte, jestli jsem to dala, nebo nedala. Ukažte své sázecí schopnosti. Jsem na vás zvědavá.

No a co teď s těmi penězi, co jste vyhráli, že jo? Probíhala aukce o různé věci: zlaté, kofola, miňonky, oplatky… A na závěr překvapení. Tajná věc v kufru. Kolik si myslíte, že jsme vsadili? Spojili jsme se s týmem od vedle a do aukce jsme dali přes 250 tisíc. No šli jsme si pro kufr, ale co jsme zjístili pozdě bylo, že kufr měl kód. Náš matematik řekl: "No musíte uhádnout jenom deset číselných kombinací." Dopadlo to tak, že jsme se kufr málem porvali a v kufru bylo obyčejné lízátko, ale sranda to prostě byla.

Lampióny:

Jako dovršení dne bylo, když jsme přišli do klubovny a uviděli 13 svítících lampiónu a každý symbolizoval jednoho z nás. Bylo to velmi milý už jen proto, že je pro nás vyrobily z našich papírů, kde jsme si den předtím psali ty povzbudivé vzkazy. A mohli jsme poděkovat za cokoli, co jsme chtěli.No a po skončení večerního programu jsem se přesunula na pokoj, kde jsem prostě lehla na postel, protože jsem už byla fakt za celý den mrtvá , utahaná a vyčerpaná a nebylo mi dobře.

Tak to by bylo asi všechno, doufám, že se vám článek líbil, článek na třetí a závěrečný den se pokusím vydat zítra nebo během dneška. Tak zatím moji čtenáři. Mějte se krásně a užívejte sluníčka.MrkajícíVaše Anna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anička Anička | 7. dubna 2017 v 15:37 | Reagovat

Prostě spisovatelka :)

2 zijinaplno zijinaplno | E-mail | Web | 9. dubna 2017 v 18:25 | Reagovat

[1]: Strašně moc ti Aničko děkuji :) Ale do té mám ještě daleko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama