Vítám vás na svém blogu!!!Usmívající se
#1citát, Neztrácejte čas- Meryl Streep

13. dubna 2017 v 13:01 | já |  Citát, myšlenka dne
Včera, když jsem usínala, tak mě napadlo, že bych si mohla na blgou založit rubriku cítát, myšlenka dne, abych vždycky měla každý den o čem přemýšlet, aby mě to třeba povzbudilo a mohlo to zároveň dát něco vám jako čtenářům.

Jako první tu mám citát od jedné výborné herečky, tenhle citát jsem si nedávno přečetla na internetu a fakt se mně strašně líbíl, protože je to zlatá pravda a Meryl Streep je nejen skvělou hvězdou ve filmech, ale je to velmi chytrá žena. A jestli chcete vědět, jak zůstat sami sebou, tak si přečtěte tenhle citát.

Neztrácejte čas

Na některé věci už nemám trpělivost. Ne proto, že bych se stala arogantní, ale proto, že jsem ve svém životě dosáhla bodu, kdy nechci ztrácet čas věcmi, které mě popuzují nebo zraňují. Nemám pochopení pro cynismus, nepřiměřenou kritiku a agresivní požadavky všeho druhu. Ztratila jsem zájem dělat radost lidem, kterým na mě nezáleží, milovat lidi, kteří mě nemilují a usmívat se na ty, kteří se na mě neusmívají.
Už neztrácím ani jednu minutu s těmi, kdo lžou nebo se snaží manipulovat. Rozhodla jsem se, že už dál nebudu snášet přetvářku, pokrytectví, nepoctivost a pochlebování. Nechci dál tolerovat předstíranou sečtělost ani akademickou aroganci. Stejně tak se nechci snižovat k pomluvám. Nesnáším hašteřivost a srovnávání. Věřím ve svět plný protikladů a proto se snažím vyvarovat setkání s lidmi, kteří mají zkostnatělé a zatvrzelé názory. V přátelství mi vadí zrada a nedostatek loajality. Nerozumím si s lidmi, kteří neumí pochválit a povzbudit. Zveličování mě nudí a mám problém přijmout ty, kteří necítí lásku a úctu ke zvířatům. A jako vrchol všeho nemám trpělivost pro ty, kdo si moji trpělivost nezaslouží.

Líbil se vám citát?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama