Vítám vás na svém blogu!!!Usmívající se
Našla jsem deníček z dětství

14. března 2017 v 15:50 | já |  My life
Ahojte!!!

Včera jsem našla svůj deník z dětských let, co jsem si psala v období, když mi bylo 8-10 let. A dneska jsem ho spolu s kamarádkou otevřela a v životě jsem se, tak hlasitě nenasmála!!! Kolik chyb, moje výrazy a v podstatě už z pohledu starší, kraviny, co jsem si psala, ale přece jenom dětství je nejkrásnější období života a já jsem si řekla, že vám pár stránek deníčku ukážu. Ne proto, abych na sebe ukázala, jaké jsem měla praštěné dětsví, ale třeba se i zasmějete a dozvíte se o mně něco nového.
Ukázky budou psané normálně na počítači, protože, kdybych to ofotila nemuselo by to jít vůbec přečíst.

#1
Úvod a něco osobě

Milý deníčku já jse jmenuji Anička Mičolová. Jemi 9 roků. A teť po prázdninách půjdu do 4 třídy. Mám 3 bratry. Moje nej oblíbené zvíře je kůň. Osobě si myslím, že je lepší 8 kamarádů než aby mě pomlouvali. Moje zálibi jsou, jízda na koni, luštění křižovek, psaní příběhů, poslouchat hudbu, nákupi a hlavně comě baví nejvíc je kreslení, zapomněla jsem šít, vařid a spousta věcí. Říkala jsem že nejvíc kreslit. zapomněla jsem horolectví. kreslím ráda už odmalička. Chodím do výtvarného kroužku ale spousta věcí jsem se naučila kreslid sama. Moje nejlebší jídlo je rizoto, kuřecí maso a kroužky. bydlím v Kroměříži ulice ptákoá 8300. Chodím do školi vkroměříži. A milí deníčku buduti říkat svoje příběhy, zážitky, vzpomínky, dobrodužství a tajemství.

Můj komentář k tomu: Smějící seSmějící se Kdybych měla znalosti pravopisu, tak jak ukazuje dneíček, tak teˇbych neměla jedničku z češtiny, ale propadala bych!!!

#2
Moje narozeniny

Můj deníčku dnes mám narozeniny a kulaté je mi 10 roků. Na narozeniny jsem byla na táboře. Když, jsem se probudila a ve staně byli všude kolem mně balónky, dárky, třpydky, prskavky a na stole dord. Cotva jsem vyšla ze stanu vedoucí a děti spívali a pak mi přáli po přání já jsem jim dala lesní maliny. a vedoucí mi udělali kozu. Já jsem jim rozdala dord. Za dvě hodiny přijeli rodiče, Byla jsem štěstí bezsebe. Večér jsem si z bratrem rozbalovala dárky. Dostala jsem 4 plyšáky, knížku Alenku v říši divů, pero, kružítko, pucle, bonbńy, grylovačku a to je všechp. Všem jsem stokrát poděkovala a byla jsem velmi šťastná a veselá a musím říct že to byly nejlebší narozeniny mím životě.

Můj komentář: Na ty narozeniny si vzpomínám a byli vážně skvělý!!! Usmívající se Měli jste jako děti rádi plyšáky a dárky?

#3
Velká pardubická

Milý deníčku dnes byla 21 Velká Pardubická. Jak víš mám ráda koně. Muusím říct že to byl boj. Zatím vede Sikstýn druhý Aman Grys třetí tůmen. To je neuvěřitelné tůmen přebíhá Aman Grys a teť Sikstýn. To není možné tůmen s Josefem Váňou vyhrávají velkou Pardubickou. Právě vyhráli křištáloví pohár a jeden milión sto tisíc.

Můj komentář: Smějící se Jako malá jsem koně přímo milovala, dokonce jsem i na koních jezdila a byla jsem velký fanda Josefa Váňi.#4
Sportovní slavnost vlese

Velklý den sportovní nadešel. Všichni kteří přišli, měli dobrou náladu. Myš Felix a myška Kesi běhali v myší štafetě, neposedná veverka Petřík vyhráůa soutěž ve stoku do dálky z větve na větev. Zajíček Hopsál byl nejlepší ve hře do soutěže v kotrmelcích. Mraveneček Ferda se vrátil ze světa. Zúčastnil se soutěže stavení mraveniště. Ježek Moric se kutálel se svahu z dalšími Ježky. Krtčí rodina soutěžila v hrabání z ostatními krtky. A vtůni kvákala skokaní rodinka s jiními žabkami. Cvrdčci a cikády vyhrávali slavnostní famfáry. Ale všichni se těšili že Ben Mrkvička nejrychlejší arabský zajíc tu byl samozdřejmně pěšky a chobotek a lev přiletěli letadlem. Neposedný Kačer Tomi se postaral o zábavu. Kočka Puci sledovala celou slavnost z větve. Tuto sportovní slavnost vymyslela chytrá divka Anička a zatím na viděnou.

Můj komentář: Co to má být? Smějící se No každý jsme měli svoje začátky.

Psali jste si i vy deníček v dětských letech? Pokud ano, skuste ho doma najít, určitě to bude stát zato. Aspoň zavzpomínáte na svá dětská léta. Usmívající se

A chtěla bych poděkovat všem těm, co si moje články čtete, vážně si toho vážím.

Přeji vám krásný, pohodový zbytek dneMrkající


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | 18. března 2017 v 13:37 | Reagovat

Moc milé zážitky! :)
Také jsem si psala deníčky, nedochovaly se, jen jeden z doby, kdy jsem ještě psát neuměla, ten je celý kreslený :) Ale spoustu zážitků z dětství si do podrobností pamatuji, tak jsem si je později sepsala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama